Paylasim QUICAAAAAAAAAAAAAAAA DENEN KARAKTERSİZ HIRSIZDIR....

Konuyu açan #1
I

IIQUADRAAAAAA

Kayıtlı Üye
Oyuncu
X CLAN BAŞKANI HIRSIZDIR CLANINA GİDİP KENDİNİZİ REZİL ETMEYİN.... CSW KAZANDIK 2 PARTY GİRDİK MAGE VE MELE TEAM OLARAK 500 TL ÖDÜLLÜ CSW Yİ KAZANDIK 35 BİN KC MAGELERE 35 BİN KC MELE TEAM A VERDİ GM ' QUICAAAAAAAAAAAAAAAA A DENEN HIRSIZ OGLU HIRSIZ EVİNE 1 EKMEK ALMAYA PARASI YOK BURDAN CALDIKLARI İTEMLE KCLERLE EVİNE EKMEK ALIYOR TL İLE SATIŞ YAPIYOR DC DE BİZE 30 BİN KC ALDIM DIYOR GM SORDUGUMUZDA 35 BİN KC VERDİM DİYOR QUICAAAAAAAAAAAAAAAA DENEN NİCKLİ ADİYE 8 KİŞİYE 2400 KC VERİYOR GERİYE KALAN 15 K KC Yİ ÇALIYOR HIRSIZ OGLU HIRSIZ BU OYUNU KENDİ OYNUYOR SANKI BİZ DUN BASLADIK BİRŞEYDEN HABERİMİZ YOK BİZ MALIZ BİZ GERZEKALIYIZ SANKI BU ŞEREF YOKSUNU YUZUNDEN 3 ARKADAŞIMIZ OYUNU BIRAKTI 1 ARKADAŞIMIZ CLANINDAN CIKTI VE DAHA GERİDE KALANLARIDA NASIL KANDIRMIŞ BEN 30 BİN KC ALDIM KC NIN YARISINI MAGELERE VERDİM GERİ KALANINI DAĞITTIM DIYOR LAN TENEKE KAFA KOMUT VERMEYİ BİLMEZ KOMUTUN K SINI ANLAMIYOR KENDİNİ KOMUTCU SANIYOR KAMİL 50 KİŞİ BANA BU KOMUTTAN ZERRE ANLAMIYOR YAZIYOR GİRİN CLANA KENDINIZ ANLARSINIZ NASIL Bİ ŞEREF YOKSUNU OLDUGNU KOMUT VERİŞİNİ HAK VERİRSİNİZ... MAGELER 4 K KC PAYLAŞIYOR BU KAMİL MİLLETE 2400 KC VERIYOR NERDE BUNUN GERİSİ HIRSIZ OGLU HIRSIZ SENİ... HAKKIM HARAM ZIKKIM ZEHİR OLSUN SANA 3 5 BİN KC CALACAGIM DİYE ŞEREFİNDEN OLUYORSUN NAMERT......